• 0553 165 38 64
  • iletisim@psikomerkez.com.tr

Psikolojik yardım almaya karar verdiniz ve internet sitelerini araştırmaya başladınız .Bir çok farklı kişi/kurum ve yüzlerce danışman/psikolog bulabilirsiniz. Ancak e – danışan (BUNU LOGO İLE YAPALIM) bazı yönleri ile bu sistemlerden ayrılmakta. Peki neden bizi tercih etmelisiniz.

1. Onaylı uzmanlar

Bir çok platformda isteyen herkes kayıt olarak hizmet sunmaya başlar. Ancak e danışan sadece birebir görüşme yaptığı ve onayladığı uzmanları sisteme ekler. Herhangi bir uzmanın kendisini sisteme eklemesi mümkün değildir. Tüm uzmanlar E-Danısan’a danışmanlık yapan akademisyenlerce belirlenmektedir.

2. Uygun Maliyet

Çevrimiçi danışmanlık kira, sekreterya, aidat gibi bir çok masrafları azaltmıştır. Ancak bir çok platform bu azalmayı danışanlarına yansıtmamaktadır. E Danışan önce danışan felsefesi ile en uygun maliyetlerle hizmet sunmaya çalışır. Bu bağlamda herkes için ruh sağlığı anlayışını benimser.

3. Akademik destek

E- danışan akademik bilginin uygulama ile birleştiği yerdir. Alanında doktora sahibi akademisyenler e danışanda hizmet veren uzmanlara sürekli bir destek sunar. Bu sayede daha nitelikli hizmet alırsınız. Tüm uygulamalar bilimsel standartlara uygun olarak düzenlenir.