• 0553 165 38 64
  • iletisim@psikomerkez.com.tr

E-danışan nedir ?

Psikolojik destek arayan danışanları onaylı uzmanlarla buluşturan bir çevrimiçi destek platformudur.

E-danışan kime ait ?

E-danışan Psikomerkez ARGE Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin tescilli markasıdır. Akademik bilgi birikimine sahip uygulama deneyimine sahip akademisyen kadrosu tarafından yönetilmektedir.

Uzmanlarınız kimler ?

Uzmanlarımız ruh sağlığı alanında mezun, aktif olarak danışan gören profesyonellerdir. E-danışan'da yer alan uzmanların tamamı akademisyen koordinatörlerce onaylanır. Sadece nitelikli uzmanlara sistemde yer verilir. İsteyen her mezun sisteme kayıt olamamaktadır.

E-danışan ücretli mi ?

Sistem üzerinde uzman ile yapacağınız görüşmeler ücretlidir. Ücretler seçeceğiniz uzmana göre değişir . Uzman ile ilgili bilgi sayfasında ücretlendirmeyi görebilrisiniz.

Bir oturum ne kadar sürüyor ?

Kimi sitelerde yarım saatlik görüşmeler planlansa dahi bu durum fayda sağlamaktan uzaktır. Bu nedenle E-danışan üzerinde görüşmeler bir saat (60 dk) sürmektedir. Elbette uzmanınız ve size bağlı olarak bu süre kısalabilir. Ancak E-danışan'da hiç bir zaman yarım saatlik görüşmeler gerçekleştirilmez.

Görüşmelerim kayıt ediliyor mu?

Görüşmeleriniz hiç bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Sistemimiz gereği görüşme odasına erişim sadece siz ve uzmanınıza aittir.

Ruh sağlığı uzmanıyım sizinle çalışabilir miyim ?

Bizimle çalışmak için özgeçmişiniz ve mezuniyet bilgilerinizi iletisim@e-danisan.com adresine iletmeniz gerekir. Doğrudan kayıt olmanız mümkün değildir. E- Danışan sadece onaylı uzmanlarla çalışmaktadır. CV'niz değerlendirildikten sonra sizinle bir mülakat yapılacaktır.

Daha farklı bir sorum var?

Lütfen bize iletisim@e-danisan.com üzerinden ulaşınız.